Tüm Kategoriler
Kategorisine Göre Arayın

Anasayfa > Sağlık > Nilgün Sarar biyografi, resim, video ve bilgiler !

Nilgün Sarar

Kategori: Sağlık

kisiler.orgDoktor bir ailede büyüyüp, yine bir doktorla evlenen Nilgün Sarar’ın sağlık üzerine her zaman bir hayli bilgi ve ilgisi oldu.

Enerji çalışmalarına başladıktan sonra da tıbba ve doktorlara olan saygısını korudu. Lise ve üniversite tahsilini Viyana’da yaptı.

Nilgün Sarar, araştırmalarını hiç bırakmadı. Eylül 2002’de Paris’te Dr. Eric Pearl ile tanıştı. Reconnective Healing seviye I-II ve The Reconnection seviye III uygulayıcısı oldu.

İstanbul ve Berlin’de 1000 küsür seans yaptı.

Seanslarında çok sayıda şifa ve aydınlanma gerçekleşti. Berlin’de doktor eşinin hastalarında da mucizevi şifalar gerçekleşti. Hastanelerde gönüllü seanslar yaptı.

Temmuz 2003’te New York’ta asistan oldu.

Ardından asistan olarak Eric ile birlikte Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, ABD, Norveç, Danimarka, Japonya, Yunanistan, Romanya, İtalya, İspanya ve Çekoslovakya’da seminerler verdi.

2006 senesinde Los Angeles’a çağrıldı ve yardımcı öğretmen seçildi.

2004 senesinde Eric’in kitabının Türkçe olarak yayınlanması için çevirmen ve yayınevi buldu, kitabın basılmasını sağladı.

Kitap 4500 adet satıldı. Reconnection ile ilgili tüm broşür, doküman ve tanıtım posterlerinin Türkçe ve Almanca’ya çevirisini yaptı.

Ekim 2005’te kitap “Tekrar Bağlantı” adı altında Türkçe olarak basılıp yayınlandıktan sonra, The Reconnection seminerini ilk defa Türkiye’ye getirdi.

İstanbul Hilton Otel’deki semineri organize etti.

Eric’in halkla ilişkiler ve tanıtımı için  TV programları,  dergi ve gazete röportajları, imza günleri düzenledi. İlk İstanbul semineri tamamen doldu, Cuma gecesi “Şifanın Özü” konuşması için 800’den fazla insan Hilton Kongre Merkezine geldi. Mart 2006’da 2. seminer için tekrar Türkiye’ye gelen Eric’i İzmir ve Ankara’ya götürdü. İstanbul The Marmara Otel’de seminer ve basın toplantısı organize etti ve aynı seminerde baş asistan olarak eğitim verdi.

İstanbul ve Berlin’de ikamet eden Nilgün SARAR eğitim ve seanslarına Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak devam ediyor. ...