Tüm Kategoriler
Kategorisine Göre Arayın

Anasayfa > İş Dünyası-Ekonomi > Bekir Develioğlu biyografi, resim, video ve bilgiler !

Bekir Develioğlu

Kategori: İş Dünyası-Ekonomi

Bekir DevelioğluAslen Kayseri/Develili olmakla birlikte 11 Ağustos 1963 tarihinde ANKARA’ da doğmuştur.  İlk ve Orta tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra, 1977 senesinde Kuleli Askeri Lisesini kazanarak askerlik yaşamına başladı.

1985 yılında Kara Harp Okulundan Topçu Teğmen olarak mezun oldu.

1985 – 2005 yılları arasında yurdun çeşitli yerlerinde Kıta ve Karargâh görevlerinde bulunduktan sonra 2005 yılında Yarbay rütbesiyle, son olarak 4 yıl süreyle görev yaptığı Genel Kurmay Başkanlığındaki görevinden kendi isteğiyle emekli oldu.

2005 yılında Biz Bize Sigorta Ara.Hiz.Ltd. Şti.’ni kurarak ANADOLU SİGORTA Tam Yetkili Acentesi olarak faaliyete başladı.

2006 yılında Biz Bize Emlak İnşaat Oto. Tur. İç ve Dış Tic. Ltd.Şti.’ni kurarak TURYAP Emlak Balgat Temsilciliğine ortak oldu.

Hali hazırda her iki şirkette de kurucu ortak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Öncelikli faaliyet alanı olan SİGORTA sektöründe, kısa zamanda önemli başarılar elde etmiştir

Başarı grafiğine paralel olarak, Türkiye’nin ilk hayat sigorta şirketi ve Bireysel Emeklilikte sektör lideri olan ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK AŞ. Yetkili Acenteliğini 2008 yılında Biz Bize Sigorta bünyesine katmıştır. Biz Bize Sigorta Acenteliği, doğru müşteri seçimi ve sağlıklı büyüme trendinin sonucu olarak, 2009 ve 2010 yıllarında İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Acenteleri arasında iki yıl peş peşe PERFORMANS BİRİNCİSİ oldu.

Ayrıca yine 2009 ve 2010 yıllarındaki başarılarıyla Anadolu Sigorta Acenteleri arasında ŞAMPİYONLAR LİGİ olarak adlandırılan birinci grupta yer almıştır.

2011 yılında PERFORMANS dalında TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ olan Biz Bize Sigorta Acenteliğinde artan başarı grafiği devam etmektedir. Anadolu Sigorta bünyesindeki başarılı çalışmalarıyla öne çıkan Bekir DEVELİOĞLU, aynı zamanda ACENTE DANIŞMA KURULLARINDA da yer almaktadır. Demet DEVELİOĞLU ile 1987 senesinde evlenen Bekir DEVELİOĞLU, Osman Mert (1988) ve Miray (1992) isminde iki evlat sahibidir. ...