Tüm Kategoriler
Kategorisine Göre Arayın

Anasayfa > Eğitim > Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai Türk biyografi, resim, video ve bilgiler !

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai Türk

Kategori: Eğitim

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai Türk01.07.1971 Tarihinde Çankırı / Kızılırmak'da doğmuştur. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesinden 1993 yılında uzman gazeteci olarak mezun oldu.

1994 yılında yine aynı üniversitenin Teknik Eğitim Fakültesi Matbaa Eğitimi Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı.

1995-1996 yıllarında vatani görevini yaptıktan sonra Bilim Uzmanlığını (1997) ve Doktora çalışmalarını (2003) tamamladı.

Gazi Üniversitesi,Teknik Eğitim Fakültesi, Matbaa Eğitimi Bölümü, Dizgi Eğitiminde, Yrd. Doç. Dr (2003), Matbaa Eğitimi Bölüm Başkanlığı (2003), Avrupa Birliği Kredi Transfer Sistemi (ECTS) Bölüm Koordinatörlüğü (2003); Gazi Üniversitesi, Polatlı Teknik Bilimler M.Y.O., Müdür Vekilliği (2003), Dizgi Eğitimi ABD. Başkanlığı (2004), Fakülte Kurulu Üyeliği, Fakülte Projeler Koordinasyon üyeliği gibi birçok idari görevde bulundu.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai TÜRK; evli ve 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir. Yüksek Lisans Tez Konusu ve Danışmanı Gazete Baskı Maliyetinin Gazete Fiyatı Üzerindeki Etkisi Prof. Dr. Necmeddin SEFERCİOĞLU   Doktora Tez Konusu ve Danışmanı Bir İletişim Sistemi Olan Örgüt Kültürünün İş Tatmini Üzerindeki Etkisi Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜKKURT ...